Шафи-купе під замовлення

Шафи-купе

Шафи-купе умовно діляться на вбудовані та окремо розташовані. Окремо стоїть шафа-купе відрізняється від вбудованого наступним. Вбудовані шафи встановлюються впритул до стіни або в нішу, деталі каркаса кріпляться до прямо до стіни куточками і пересунути його звичайно неможливо. Окремо стоять ж шафи мають бічні і задні стінки, дверцята, дно і стеля можуть бути встановлені на будь-яке місце, а при бажанні їх можна і пересунути.

За рахунок кутового шафи-купе можна досить незвично змінити геометрію кімнати і прибрати стандартні приїлися кути. Досить просто встановити кутовий шафа-купе і кімната відразу ж приймає незвичайний, оригінальний вигляд, за рахунок того що лицьова панель шафи відрізає прямий або навіть несиметричний кут кімнати.

Внутрішнє наповнення шафи-купе розташовується за лицьовою панеллю. І хоча ми втрачаємо невелика кількість корисної площі ми набуваємо дуже хорошу можливість - відмовитися від потужних бічних стін. Використовуючи можливість варіювати значення кута зрізу, кутові відступи ми отримуємо величезну кількість ексклюзивних, неповторних варіантів виконання шафи-купе. Додамо до цього безліч варіантів оформлення лицьової панелі і в підсумку отримаємо величезне поле для фантазії і втілення самих незвичайних ідей. Звичайно кутовий шафа-купе теж може набриднути так само як і стандартні прямі кути кімнати, але цей момент настане зовсім нескоро, оскільки постійно з'являються нові варіації. На додаток до всього вищесказаного за рахунок зниження товщини бічних стінок шафи ми отримуємо значну економію матеріалу при виробництві, а отже і ціна шафи-купе падає. І все-таки основна думка в тому, що навіть досить звичний нам шафа-купе за рахунок сміливих і незвичайних рішень може не тільки урізноманітнити інтер'єр але і стати більш ефективним.

Перейти до каталогу №1 малюнків на фасади

Перейти до каталогу №2 малюнків на фасади

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС