Комоди, тумби, трюмо під замовлення

Комоди, тумби, трюмо

Комод - традиційний предмет домашньої обстановки, прабатьком якого був скриню. Скрині для зберігання речей були великими і місткими, в них важко було дістатися до самого низу, і тоді-то і був винайдений висувний ящик. Так і з'явилися комоди - практичні вироби, назва яких у перекладі з французької означає «зручний». Сучасні комоди - це багатофункціональні предмети меблів, які використовуються з самими різними цілями. Для спальні випускаються комоди для білизни та постільних речей або вироби, що використовуються замість туалетних столиків; для дитячої кімнати - комоди з пеленальним столиком, для вітальні - з підставкою під телевізор.

Сьогодні можна купити комод під будь-які завдання. Головна ознака комода і його відмінність від тумби - наявність висувних ящиків. Якщо раніше вони завжди виділялися незвичністю свого зовнішнього вигляду, а їх обробці приділялася особлива увага, то сучасні вироби, особливо в недорогому ринковому сегменті, відрізняються простотою ліній і лаконічністю дизайну. Сучасні дизайнери вважають за краще досягати зовнішньої привабливості за рахунок використання кольору і якісної фурнітури, що дозволяє продавати комоди недорого.

Такі предмети меблів незамінні в будинку, оскільки дозволяють знайти місце для безлічі дрібних речей, не займаючи багато місця в приміщенні.

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС