Шафи-купе як окремий вид мистецтва у 8ROOMS

Шафи-купе як окремий вид мистецтва у 8ROOMS

Шафи-купе як окремий вид мистецтва у 8ROOMS

Обираємо кращу шафу-купе для передпокою


Однією з важливих складових ремонтних робіт в оселі – це вибір меблів. Правильні та практичні меблі в передпокій створюють перше враження від житла. Тому слід особливо ретельно підбирати меблі для таких кімнат. Проблемою може стати маленький розмір передпокою, бо в такому приміщенні завжди хочеться більше систем збереження. Основним елементом меблів може стати шафа-купе, яка здатна компактно розташувати в собі весь верхній одяг, взуття, а також інші речі, але при цьому максимально зберегти вільний простір.

Шафи-купе в студії дизайну 8 КІМНАТ дійсно можна назвати окремим видом мистецтва. Ми створюємо якісні шафи із найкращих матеріалів, гарантуючи тривале і комфортне користування.

Наш постійний партнер та постачальник комплектуючих для шаф-купе – АДС-Декор. Компанія, що має широкий спектр послуг та виробництв: фасади для шаф-купе, алюмінієві профілі, фасадні системи, гардеробні системи, склообробка, дотягувачі, оформлення дзеркальних та скляних фасадів. Такий вибір матеріалів та послуг дає великі можливості для виготовлення особливо якісних та доступних шаф-купе на замовлення в студії 8ROOMS.

Для того, щоб максимально ідеально підібрати шафу-купе для передпокою, крім естетичної сторони, також слід звернути увагу й на інші характеристики. Двері, колір, наповнення шафи (полички, профілі, дотягувачі), художнє оформлення фасаду, якісна фурнітура та комплектуючі.

Ви можете замовити свою особливу шафу-купе у нашій студії і бути впевненим, що кожна деталь шафи буде якісною, адже разом з АДС-декор ми створюємо найкращі меблі.

Основне призначення шафи-купе для передпокою - зберігання одягу і взуття і кожне відділення в ньому грає свою роль.

Виробництво 8ROOMS пропонує найрізноманітніші варіанти конструкцій, тому купити шафу-купе під свої конкретні побажання не складе великих проблем.

8ROOMS спільно з АДС-декор пропонують виробництво шаф будь-якої складності та комплектації:
  • з однією або двома секціями всередині;
  • кутові і прямі, які можуть бути двохдверні або трьохдверні;
  • закриті варіанти і комбіновані з наявністю додаткових полиць або блоків;
  • вбудовані або у вигляді окремих меблів та інше.


Обираючи 8ROOMS, ви обираєте якісні меблі з якісних матеріалів.

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС