Вітальні під замовлення

Вітальні

Думаю, всі погодяться, що вітальня - це візитна картка будинку. Це не дивно, адже саме тут Ви зустрічаєте гостей, та як же приємно посидіти у сімейному колі у вітальні вечорами. Тому вітальня відображає характер, сутність господарів будинку. не секрет, що до оформлення інтер'єру вітальні потрібно підходити з особливою ретельністю.А що відіграє велику роль в інтер'ері? Правильно підібрані, гарні та стильні меблі! Роблячи свою вітальню затишною, варто віддавати перевагу не тільки гарним, але й практичним меблям. Адже максимального комфорту вдаться добитися тільки тоді, коли шафа у вітальні буде одночасно і міні-баром, і бібліотекою, зможе вмістити в себе одяг, білизну, дозволить органічно вписати в обстановку кімнати побутову техніку. Коли кожний дріб'язок буде на своєму місці, тоді Ви зрозумієте, що придбали меблі правильно.

Ми допоможемо прикрасти Вашу вітальну, враховуючи Ваші вподобання та сучасні можливості і тенденції в світі виготовлення меблів!

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС