Новаторство від ВіЯр у виробницті меблів 8ROOMS

Новаторство від ВіЯр у виробницті меблів 8ROOMS

Новаторство від ВіЯр у виробницті меблів 8ROOMS

Компанія «ВіЯр» надає своїм клієнтам весь спектр продукції для виробництва корпусних меблів різних виробників і цінових діапазонів, доступні ціни, тільки якісні і екологічно чисті матеріали. ВіЯр – це великі складські запаси, що дозволяють мати завжди в наявності товар, незважаючи на сезонність. Це виробничі послуги - обробка плитних матеріалів європейської фабричної якості в короткі терміни. Це своєчасні логістичні послуги та швидке, якісне обслуговування, робота кваліфікованого персоналу, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Компанія спрямована на постійний розвиток. ВіЯр вдосконалює свої виставкові зали, складське і виробниче обладнання та послуги. Дотримання стандартів якості продукції та послуг, взаємоповага, чесність, відкритість по відношенню до клієнтів та партнерів - основні принципи роботи компанії.

Студія дизайну меблів 8 КІМНАТ одні з партнерів з ким співпрацює ВіЯр.

8 КІМНАТ – виробництво якісних меблів на замовлення. Для того, щоб виготовити оригінальні столи та шафи, дивани та ліжка, студія обирає найкращих постачальників матеріалів. ВіЯр вже понад 10 років є найкращим партнером у виробництві меблевого комфорту. Екологічні матеріали, якісна фурнітура та комплектуючі– все це відповідальна та своєчасна робота працівників найбільшого постачальника меблевої індустрії.

У студії 8 КІМНАТ завжди можна знайти те, що підходить саме під інтер’єр вашої оселі. Це новітні технології у виробництві меблів на замовлення, а також готові товари, які вироблені з екологічних матеріалів. Співпрацюючи з компанією ВіЯр, ми маємо великі можливості використовувати лише якісні матеріали для виробництва меблів та їх оздоблення. Працівники ВіЯр відвідують світові профільні виставки, вивчають нові технології і методики виробництва, з метою впровадження кращих напрацювань та пропозицій в свою діяльність. Таким чином студія 8 КІМНАТ отримує найкращі матеріали та товари для виробництва меблів для вас.

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС