Кухнi під замовлення

Кухнi

Виробництво кухонних меблів за індивідуальним дизайн - проекту, з будь-якими нестандартними розмірами за бажанням замовника. Сучасні технології дозволяють виготовляти практичні і надійні кухні, використовуючи стиль сучасний модерн або Hi-Tech, а також класику. Імпортні ексклюзивні матеріали, меблева фурнітура та аксесуари, роблять наші меблі для кухні конкурентоспроможними на ринку кухонних меблів.

Важливо, що "Студія дизайну меблів 8 кімнат" - це виробництво меблів для кухні на замовлення, комплексний висококваліфікований, професійний сервіс (монтаж меблів, підключення і т.д.), тобто здача об'єкта «під ключ», з подальшою гарантією на всі виконані роботи.Будь-які нестандартні конструкторські рішення, творчий індивідуальний підхід роблять наші кухонні меблі зручними, практичними і естетичними.

Перейти до кольоровій палітри

Перейти до фотографій кухонних вітражів

Перейти до каталогу кухонних вітражів з артикулами

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС