Меблi для дитячих кiмнат під замовлення

Меблi для дитячих кiмнат

Серед безлічі виробників дитячих меблів, купити її для улюбленої дитини, завдання досить не просте. Дитина, особливо маленька, живе своїми фантазіями, пізнає навколишній світ. Частиною його ігор стають і дитячі меблі. І ми зобов'язані зробити світ малюків казково красивим. Дитячі меблі виробництва Студії дизайну меблів 8 кімнат - виробляються з якісних і екологічно чистих матеріалів, нічим не поступаються закордонним аналогам, а за вартістю, набагато доступніше. Дизайн і кольори таких меблів, зроблять стильною будь-яку дитячу кімнату.

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС