Колаборація 8ROOMS та KRONAS для створення меблів на замовлення

Колаборація 8ROOMS та KRONAS для створення меблів на замовлення

Колаборація 8ROOMS та KRONAS для створення меблів на замовлення

ПРО НАС


У сучасному світі, де час не стоїть на місці, а швидко тече, людство має неймовірні можливості для оздоблення свого будинку якісними меблями. Новітній «Loft» стиль, «Скандинавський» мінімалізм, «Класика»… Будь-які найсміливіші бажання та примхи можна втілити лише одним кліком «Залишити заявку» на сайтi студії дизайну 8 КІМНАТ.

ВІД ПОЛИЧКИ ДО ЛІЖКА


Студія дизайну 8 ROOMS - це виробництво меблів для дому та офісу. У нас ви знайдете все, що потребує ваша оселя чи кабінет офісу: меблі для столових, віталень, спалень, дитячих,а також кухонь, шафи-купе, офісні меблі, гардеробні.

Кожен з нас прагне до того, щоб в будинку був комфорт і затишок. Для цього потрібні зручні і гарні меблі. Все це можна придбати в магазині у готовому вигляді, але не факт, що це буде гармонійно виглядати у вашому інтер'єрі. Для того, щоб оселя була красивою і оригінальною, можна виготовити меблі на замовлення. Дизайнери і проектувальники працюють з різним типом корпусних меблів.

Придбавши меблі для свого будинку нашого виробництва, ви отримуєте якість, доступність, надійність, креативність, естетичність та індивідуальність до останнього гвинтика.

МИ ОБИРАЄМО


Ми обираємо найкращих виробників меблевої фурнітури та комплектуючих для повної завершеності меблів.

Однією з таких компаній є міжнародна торгово-виробнича компанія, лідер на ринку меблевих комплектуючих – ТПК KRONAS. Більше 10 років ТПК KRONAS допомагає студії дизайну 8 КІМНАТ досягати кращих результатів у виробництві меблів на замовлення.

Для того, щоб створити неповторне та індивідуальне наповнення для ваших будинків, ми обираємо якісну фурнітуру та меблеві комплектуючі. ТПК Кронас забезпечує усі можливості оформити, обрані вами меблі так, як бажаєте саме ви.

8 ROOMS створює практичні та зручні меблі, починаючи із зовнішнього вигляду та матеріалу, та завершуючи якісною меблевою фурнітурою. Ми проектуємо меблі так, щоб вони приносили максимальне естетичне задоволення, гарантуючи високу якість своєї роботи.

Зробіть і ви свій інтер'єр індивідуальний, створюючи меблі на замовлення.

СМІЛИВІ РІШЕННЯ


Ми переконані, що дім – це там, де відчуваєш себе комфортно. Ми робимо для наших клієнтів неможливе, створюючи будинок мрії.

Обираючи 8 КІМНАТ, ви наповнюєте оселю чи офіс затишком та впевненою якістю. Співправця з кращими, власне виробництво, ідеальність у кожній деталі – те, що так потрібно для зручності та меблевої естетики. Ми можемо запропонувати широкий вибір матеріалів та ідей. Нам цікаво працювати над проектами, які будуть підвищувати якість життя та робити її більш насиченою.

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС