Мебельные технологии - ДЕТАЛІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

Мебельные технологии - ДЕТАЛІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

Мебельные технологии - ДЕТАЛІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

Для виготовлення оригінальних і якісних меблів обов’язково потрібно мати надійних партнерів-постачальників матеріалів. Студія 8ROOMS співпрацює з кращими постачальниками та виробниками меблевих матеріалів, фурнітури, комплектуючих, меблевих ручок, кріпильних та стяжних фурнітур. Одним із таких партнерів є компанія «Меблеві Технології».

«МТ Україна» - це виробнича компанія, яка надає послуги з виготовлення меблевих деталей. Компанія може запропонувати послуги з обробки таких матеріалів як ЛДСП, МДФ, ДВП, фанера і пластик, а також виготовлення супутніх елементів.

Працюючи з «МТ Україна», студія 8 КІМНАТ отримує якісні деталі для виробництва меблів, адже постачальник має високотехнологічне професійне австрійське обладнання. Розпил меблевих деталей здійснюється на високоточному пиляльному центрі, а це дозволяє отримувати деталі з рівним краєм і точною діагоналлю. Тому, обираючи 8ROOMS, ви обираєте не просто меблі, а якісні деталі, які у готовому вигляді будуть слугувати для вас довготривалим використанням.

Співробітництво наших компаній – це генератор яскравих ідей, втілення яких, сприяє вдосконаленню і розвитку сервісу для наших клієнтів. Ми успішно задовольняємо дедалі більші запити в створенні сучасних меблів, пропонуючи високоякісні комплектуючі.

Понад 5 років компанія «Меблеві Технології» забезпечує студію меблевого дизайну 8ROOMS усім необхідних для того, щоб ви мали змогу придбати найкращі меблі для власної квартири чи офісу. Порізка ДСП, поклейка кромки лінійна, порізка профілів, ПУР – поклейка та багато іншого. Такий широкий спектр послуг дозволяє оформлювати шафи та столи, корпусні меблі, ліжка та тумби таким чином, щоб інтер’єр вашого приміщення мав неймовірний вигляд.

Стильно, зручно, якісно і безпечно.

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС