Кольори в оформленні кухні

Кольори в оформленні кухні

Кольори в оформленні кухні

Навіть білі кухні виглядають по-різному, так як вони можуть бути зроблені в матовому або глянцевому лаку, з підсвічуванням шаф, зі стільницею зі скла. Всі ці види оздоблень легко поєднуються з дерев'яними меблями. Така кухня не привертає великої уваги.

Можна візуально позбавитися кухні, для цього потрібно вибрати чорний колір. Але не варто використовувати цей колір емоційно нестабільним людям чи схильним до депресій.

При виборі кольорової гами кухонних меблів керуйтеся вашими почуттями. Якщо хочете конкретного кольору кухню, то слід подумати, чи потім цей колір вас не дратуватиме. Хороший вибір буде, якщо поєднувати улюблений яскравий колір та спокійний базовий тон. А щоб краще поєднувалися і стіни, і меблі, можна проконсультуватися з дизайнером. Але, а якщо ви вирішите самі облаштувати кухню, ось кілька порад.

Червоний тон дасть енергію, підвищить життєвий тонус і пробуджує в людини апетит. Цей колір має потужний енергетичний заряд, а це актуально з ранку. А ввечері червоний колір, навпаки, може дратувати чи розбудити бажання поїсти.

Синій тон, порівняно з червоним, заспокоює та зменшує апетит. Але така кухня виглядатиме не надто затишно. Тому свій вибір зупинити краще на ніжно-блакитному тоні, що символізує чистоту та свіжість.

Теплі зелені тони або відтінки лайма добре підходять для сімейної атмосфери, вони допоможуть позбавитися кухонних сварок, та й настрій піднімають.

Дуже красивий і майже незатребуваний на кухні фіолетовий колір. Цей колір заспокоїть, зніме збудження, позитивно вплине обмін речовин. Саме на кухні фіолетовий колір допустимо в насичених відтінках, він добре підходить до оливкових або охристих тонів.

Не забувайте також враховувати, скільки природного світла буде переважати. Якщо вікно виходить на північну або західну сторону або на кухні взагалі немає вікна, то не варто використовувати бліді, невиразні пастельно-карамельні відтінки. Персикові, фісташкові, рожеві та інші півтони без сонячного світла виглядають тьмяними, блідими. Поверхні, які виконані в лаку або зі скла, вимагатимуть ретельного догляду, але їх зовнішній вигляд потрясе будь-якого завдяки своїм світловідбивним властивостям і насиченим відтінкам. Якщо вашою метою є візуально сховати кухню, тоді краще використовувати матову обробку. У цьому випадку кухня, стіни, які пофарбовані матовою фарбою, візуально простір зроблять більше, підкреслять меблі чи різноманітні прикраси.

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС