Ліжко Sleep Town Kom в стилі Loft

Ліжко Sleep Town Kom
Характеристики Оригінальна комфортна двоспальне ліжко Sleep Town Kom - втілення функціональності, надійності і стилю.

Чудове рішення для цінителів зручності, сучасного дизайну і натуральності.Каркас ліжка складний, складається з дерев'яного бруса хвойних порід, багатошарової березової фанери і шліфованого ДСП.

Царги з меблевого щита ясена. Міцності ліжка надає металева рама з буковими ламелями шириною 5,5 см і на відстані 5,5 см, які служать надійною основою під матрац.

Ліжко оснащена пневматичним підйомним механізмом і місткою нішею для білизни (входить у вартість).

Студія дизайну меблів
«8 КІМНАТ» - це

Виробництво меблів для дому та офісу, багаторічний досвід роботи та гідна репутація серед покупців, індивідуальний підхід до кожного та дизайнерські рішення під різну вікову категорію, гарантія якості!

Безкоштовний замір

Наш менеджер-конструктор не тільки здійснить якісний замір, але й підбере для Вас оптимальну комплектацію, виходячи з Ваших вимог і особливостей експлуатації

Власне виробництво

Ми працюємо без посередників! Власне виробництво з найтехнологічнішим обладнанням дозволяє бути впевненими в найвищій якості меблів. Ми готові запропонувати Вам якісне рішення за доступною ціною!

Європейська якість

Усі комплектуючі меблів, пропоновані нами, відповідають високим стандартам. А багатоступенева система контролю якості дозволяє мінімізувати ризик виникнення яких-небудь дефектів

Партнери

Кронас - Фурнитура и материалы для производства мебели
Вияр - интернет-магазин мебельной фурнитуры. Все аксессуары и материалы для изготовления мебели в Киеве
Мебельная фурнитура: Киев, купить фурнитуру и аксессуары для мебели по лучшей цене
АДС